• .

  • .

  • .

  • .

ابزار آلات پی وی سی

نبشی های پی وی سی تزیینی برای پوشاندن نبش، کنج و حد فاصل بین دیوار و سقف مورد استفاده قرار می گیرند، نبشی تاشو دررنگ های مختلف روکش می شود.تاشو بیشتر برای مصارف دورکار دیوارپوش استفاده میشود به صورتیکه در زاویه ها به صورت داخلی یا سر کنج دیوارها نصب میشود. نبشی ها به دو صورت بدون روکش و . . .

مطالعه ادامه . . .

کفپوش

به رویه های و لایه‌هایی که بر روی کف یک ساختمان یا هر مکان دیگر پوشانده شود کفپوش (کف پوش) می‌گویند. کفپوش ‌ها در شاخه‌ای از صنعت به نام کفسازی کاربرد دارند.کفپوش ها در بسیاری از زمین‌های ورزشی و همچنین برخی استخرها (برای جلوگیری از سر خوردن) بکار می‌روند. در برخی زمینهای فوتبال از کفپوش های. . .

مطالعه ادامه . . .

دیوار پوش

دیوار پوش یکی از بهترین مصالح برای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و معماری داخلی می باشد، تنوع رنگی و طرح های زیبا از ویژگی های این محصولات می باشد که به دلیل دارا بودن ساختار پی وی سی در برابر رطوبت مقاوم بوده، برخی از مدل های تولیدی طرح های داخلی و کانکس و پیش ساخته آن با اجرای دیوارپوش های PVC

مطالعه ادامه . . .

سقف کاذب پی وی سی

سقف کاذب سقف دومی است که پایین تر از سقف اصلی ایجاد شده و به سقف اولیه و دیوارهای اطراف متصل شده و بار آن توسط سازه اصلی تحمل می‌شود . جنس سقف کاذب می تواند از گچ ، چوب ، فلزات رنگین ، پی وی سی ، شیشه ، آهن ، ورق های فلزی روکش دار ، آلومینیوم ، کامپوزیت و یا ترکیبی از اینها باشد . طراحان سقف کاذب

مطالعه ادامه . . .

صنایع ظریف پلاست سپاهان

صنایع ظریف پلاست سپاهان

هدف شرکت ظریف پلاست سپاهان ارائه محصولات با بهترين کيفيت و خدمات متناسب آن است که اين مهم با انتخاب بهترين مواد اوليه و به کار گيري پرسنل متخصص و علاقه مند به همراه انضباط خاص و کامل در پاسخگويي به مشتريان خود به انجام مي رسد. مشاوران ما مشتاقانه منتظر تماس شما هستند با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس . . .

خدمات و پشتیبانی مشتریان

گروه صنعتی ظریف پلاست سپاهان در سال 1389 ، با هدف استراتژیک تولید و واردات انواع متنوعی از پوششهای ساختمانی شامل کفپوش ، دیوارپوش و سقف کاذب پا به دنیای دکوراسیون داخلی ساختمان نهاده و با جذب ، تطابق و توسعه و واردات پيشرفته ترين تكنولوژيهاي توليد پوششهای ساختمانی در جهان يكي از بزرگترين مجتمع هاي تولید و توزیع را پايه گذاري نمود .

آخرین ارسالها